Nuutti_korhonen
Drifting
Moto
Ralli_Suninen
RC
Pienoisautoilu
Suunnistus

Yhteystiedot

Postiosoite:
Hyvinkään Urheiluautoilijat ry
PL 72
05801 Hyvinkää

Katuosoitteet: (EI postia näihin osoitteisiin!)
Karting-, moto- ja pienoisautoiluradat: Hikiäntie 1507
Rallicrossrata: Hikiäntie 1508

Tiedustelut:
info@hyua.fi
040 572 5722

Jäsenasiat:
Osoitteenmuutoksista ja muista jäsenasioista voit laittaa postia osoitteeseen: jasenasiat@hyua.fi. Ilmoitathan myös mahdollisen sähköpostiosoitteen muutoksen samaiseen osoitteeseen.

Ympäristöasiat:
Vastuullisia ympäristöasioita seurassamme hoitaa Mikael Tigerstedt, tigers@kolumbus.fi

Kaluston vuokraus:
VHF-puhelimet, teltat, grillit, paellapannu
Tiedustelut info@hyua.fi tai  Kimmo Mäkinen 0400 678 519, kimmon33@gmail.com

Hallitus

Hallitus kokoontuu jokaisen kuukauden toinen tiistai, pois lukien heinkuu.

2017

Puheenjohtaja
Tero Saloranta
0400 754 237, tero.saloranta@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Harri Nykänen
0400 892 214, hyvinkaan.autopeltikorjaamo@pp.inet.fi

Jäsenet
Marko Inkinen, 0400 891 195, marko.hyua@gmail.com

Juha-Matti Lempinen (sihteeri), 040 552 5148, juha-matti.lempinen@elisanet.fi

Jonas Lindberg, 050 366 5751, jonas.lindberg@kemira.com

Kimmo Mäkinen (Kaluston vuokraus), 0400 678 519, kimmon33@gmail.com

Ilkka Suutari, 050 599 1199, ilkkasuutari@hotmail.com

 

 

Varajäsenet

Matti Paakala, 040 547 9454, matti.paakala@iss.fi

Eero Suonranta 040 580 8909, eero.suonranta@gmail.com

 

Jäsenrekisteri
Sari Koskiranta, jasenasiat@hyua.fi

—————————————————————————————————————————————————–

2016

Puheenjohtaja
Tero Saloranta
0400 754 237, tero.saloranta@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Matti Paakala
040 547 9454, matti.paakala@iss.fi

Jäsenet
Marko Inkinen
0400 891 195, marko.hyua@gmail.com

Ville Koivu
0400 679 792, ville.koivu@hotmail.com

Juha-Matti Lempinen (sihteeri)
040 552 5148, juha-matti.lempinen@elisanet.fi

Kimmo Mäkinen (Kaluston vuokraus)
0400 678 519, kimmon33@gmail.com

Harri Nykänen
0400 892 214, hyvinkaan.autopeltikorjaamo@pp.inet.fi

 

Varajäsenet

Jonas Lindberg
050 366 5751

Jäsenrekisteri
Sari Koskiranta

—————————————————————————————

2015

Puheenjohtaja
Heli Lahti-Saloranta
040 593 2297, heli.lahti-saloranta@iki.fi

Varapuheenjohtaja
Mikael Tigerstedt
0400 745 441, tigers@kolumbus.fi

Jäsenet
Juha Alikko
0400 976 061, juha.alikko@raa.to

Kimmo Mäkinen
0400 678 519, kimmo33@gmail.com

Harri Nykänen
0400 892 214, hyvinkaan.autopeltikorjaamo@pp.inet.fi
Matti Paakala
040 547 9454, matti.paakala@iss.fi

Kimmo Sainio
045 114 4164, kimmosainio79@gmail.com

Varajäsenet
Ville Koivu
0400 679 792, ville.koivu@hotmail.com

Juha-Matti Lempinen
040 552 5148, juha-matti.lempinen@elisanet.fi

Jäsenrekisteri
Sari Koskiranta

Nostoja